XVII FINAŁ LIGI MATEMATYCZNEJ
odbędzie się w poniedziałek 16 kwietnia 2018r. o godz. 10.00

Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych na Akademii Pomorskiej w Słupsku w sali 68, 69, 70, ul. Kozietulskiego 6-7, II piętro

Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Akademii Pomorskiej w Słupsku w sali 67, ul. Kozietulskiego 6-7, II piętro.

Wjazd na parking od ul. Westerplatte oraz od ul. Kozietulskiego. Bardzo prosimy przybyć na finał o godzinie 09.45 i zabrać ze sobą legitymację szkolną oraz przybory do pisania.

Na uroczyste rozdanie nagród laureatom oraz dyplomów wszystkim finalistom zapraszamy również 16 kwietnia 2018r. ok. godz. 15.30 w SALI 67, Instytut Matematyki, ul. Kozietulskiego 6-7.

Listy uczniów zakwalifikowanych do finału:

Komisja Konkursowa zakwalifikowała do finału:

• uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej, którzy łącznie uzyskali co najmniej 68 punktów,
  • uczniów klasy VII szkoły podstawowej oraz klas gimnazjum, którzy łącznie uzyskali co najmniej 69 punktów,
  • uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy łącznie uzyskali co najmniej 48 punktów.

Pracownicy Instytutu Matematyki:

okladka