XVI FINAŁ LIGI MATEMATYCZNEJ
odbędzie się w poniedziałek 24 kwietnia 2017r. o godz. 10.00

Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych na Akademii Pomorskiej w Słupsku w AULI 1 oraz AULI 2, ul. Kozietulskiego 6-7, II piętro

Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Akademii Pomorskiej w Słupsku w sali 28 (parter) i sali 49 (I pietro), ul. Kozietulskiego 6-7.

Wjazd na parking od ul. Westerplatte oraz od ul. Kozietulskiego. Bardzo prosimy przybyć na finał o godzinie 09.45 i zabrać ze sobą legitymację szkolną oraz przybory do pisania.

Na uroczyste rozdanie nagród laureatom oraz dyplomów wszystkim finalistom zapraszamy również 24 kwietnia 2017r. ok. godz. 15.30 w AULI 2, Instytut Matematyki, ul. Kozietulskiego 6-7.

Listy uczniów zakwalifikowanych do finału:

Komisja Konkursowa zakwalifikowała do finału:

• uczniów szkół podstawowych, którzy łącznie uzyskali co najmniej 78 punktów,
  • uczniów gimnazjów, którzy łącznie uzyskali co najmniej 68 punktów,
  • uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy łącznie uzyskali co najmniej 43 punkty.

Pracownicy Instytutu Matematyki:

okladka