AKTUALNOŚCI

Laureaci Ligi Matematycznej im. Zdzisława Matuskiego w roku szkolnym 2016/2017:

Szkoła Podstawowa:
Miejsce 1 Hanna Nadolna Szkoła Podstawowa w Swornegaciach
Miejsce 2 Marta Zołotar Szkoła Podstawowa w Czerninie
Miejsce 3 Tomasz Foryś Szkoła Podstawowa nr 3 w Kołobrzegu
Miejsce 4 Tymoteusz Rogacki Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
Miejsce 5 Nikola Szwedowska  Szkoła Podstawowa Sportowa nr 2 w Czersku
Miejsce 6 Mikołaj Morawiak Społeczna Szkoła Językowa LTO w Lęborku
Miejsce 7 Olaf Targowski Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
Miejsce 8 Mateusz Król  Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie
Miejsce 8 Nadia Stencel Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach
Miejsce 9 Krzysztof Heppner Szkoła Podstawowa nr 42 w Gdańsku
Miejsce 9 Wiktor Kowalski Szkoła Podstawowa w Ostromecku
Miejsce 9 Natan Łączkowski Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie
Miejsce 9 Tomasz Pytlak  Zespół Szkół Sportowych w Człuchowie
Miejsce 10 Robert Rzepecki  Zespół Szkół Samorządowych w Objeździe
Miejsce 10 Paweł Szach Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie

Gimnazjum:
Miejsce 1 Mateusz Scharmach Gimnazjum nr 24 w Gdyni
Miejsce 2 Jakub Batkiewicz Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum
Miejsce 3 Artur Kamieniecki Społeczne Gimnazjum Językowe w Lęborku
Miejsce 4 Jakub Hering Gimnazjum nr 1 w Bytowie
Miejsce 5 Karol  Jaremczak Gimnazjum nr 3 w Słupsku
Miejsce 5 Gabriel Kiciński Gimnazjum nr 25 w Gdańsku
Miejsce 5 Jakub Wójcik Gimnazjum nr 2 w Słupsku
Miejsce 6 Aleksandra Borsuk Gimnazjum nr 1 w Pruszczu Gdańskim
Miejsce 7 Mikołaj Hang Gimnazjum nr 25 w Gdańsku
Miejsce 7 Szymon Skiba Gimnazjum Publiczne w Luzinie
Miejsce 8 Stanisław Biegowski Gimnazjum nr 1 w Redzie
Miejsce 8 Magda Gruszczyńska Niepubliczne Gimnazjum w Pucku
Miejsce 8 Zuzanna Szybisty Gimnazjum nr 1 w Lęborku
Miejsce 9 Michał Kowalczyk Gimnazjum nr 2 w Słupsku
Miejsce 10 Krzysztof Hajderek Gimnazjum nr 25 w Gdańsku
Miejsce 10 Adrianna Kułtoniak Społeczne Gimnazjum UTO w Ustce
Miejsce 10 Kamil  Trocki Gimnazjum nr 1 w Redzie
wyróżnienie Olgierd Skromak II Społeczne Gimnazjum STO w Gdańsku
wyróżnienie Maciej Block Gimnazjum nr 1 w Redzie
wyróżnienie Zuzanna Maciejewska Gimnazjum nr 1 w Lęborku
wyróżnienie Anna Knopik Gimnazjum nr 1 w Chojnicach
wyróżnienie Oktawiusz Labuda Gimnazjum nr 1 w Bytowie

Szkoła Ponadgimnazjalna:

Miejsce 1 Piotr Lewandowski III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
Miejsce 2 Jan Andrzejak II Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach
Miejsce 2 Fryderyk Wiatrowski III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
Miejsce 3 Julia Korol XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
Miejsce 4 Karolina Baryłka Liceum Społeczne STO w Człuchowie
Miejsce 5 Kamil Krzysztof Ryduchowski II Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach
Miejsce 5 Łukasz Zaleski I Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
Miejsce 6 Aleksandra Gałka II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
Miejsce 7 Adam Cichy III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
Miejsce 7 Jakub Ficek I Liceum Ogólnokształcące w Słupsku
Miejsce 8 Aleksandra Rezetka XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
Miejsce 9 Konrad Gawęda III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
Miejsce 10 Szymon Górski III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
Miejsce 10 Jan Klinkosz III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
Miejsce 11 Daniel Dancewicz XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
Miejsce 12 Dawid Herman III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
Miejsce 13 Sebastian Rutkowski XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

KOMITET ORGANIZACYJNY

Pracownicy Instytutu Matematyki:
dr Irena Domnik
dr Zofia Lewandowska
dr Małgorzata Turowska

WYDAWNICTWO

okladka