XVIII FINAŁ LIGI MATEMATYCZNEJ IM. Zdzisława Matuskiego
odbędzie się we wtorek 26 marca 2019r. o godz. 10.00
na Akademii Pomorskiej w Słupsku
ul. Bohaterów Westerplatte 64 oraz ul. Kozietulskiego 6-7, w Słupsku

Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych na Akademii Pomorskiej w Słupsku w AULI 414 oraz AULI 215, ul. Bohaterów Westerplatte 64.
Dla uczniów szkół ponadpodstawowych na Akademii Pomorskiej w Słupsku w Instytucie Matematyki w sali 67, ul. Kozietulskiego 6-7, II piętro.
Wjazd na parking od ul. Bohaterów Westerplatte.
Bardzo prosimy przybyć na finał o godzinie 09.45 i zabrać ze sobą legitymację szkolną oraz przybory do pisania.

Na uroczyste rozdanie nagród laureatom oraz dyplomów wszystkim finalistom zapraszamy również
26 marca 2019r. ok. godz. 15.30 w AULI 414, Akademia Pomorska w Słupsku, ul. Bohaterów Westerplatte 64.

Komisja Konkursowa zakwalifikowała do finału:

• uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej, którzy łącznie uzyskali co najmniej 71 punktów,
  • uczniów klasy VII-VIII szkoły podstawowej oraz klas gimnazjum, którzy łącznie uzyskali co najmniej 75 punktów,
  • uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy łącznie uzyskali co najmniej 45 punktów.

Listy uczniów zakwalifikowanych do finału:

Pracownicy Instytutu Matematyki:

okladka